Kurumsal

Hakkımızda

Mermersan, Dünya devi FRANKE tarafından üretilen FRANKE SOLID SURFACE ve DOMINOX marka Akrilik yüzey Malzemesinin imalat ve montajını yapan firmasıdır. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak tercih ettikleri renk ve tedarikçi firmalarla toplu levha alımı yaparak alternatif seçenekler sunabiliyoruz.

Toplu (Emlak Konut, Kiptaş ve Referan listemizde yer alan inşaat sektörünün büyük firmaları) ve perakende projeler, konsept projeler, hastane, sağlık kurumları projeleri, otel projeleri vb. projelerde ülke genelinde ki en aktif FRANKE TÜRKİYE AŞ. üyesi olarak varlığını sürdüren Tezcanlar Mermer, ülke genelinde bir çok projelere imza atarak hizmetini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Firmamız İstanbul/Beylikdüzü’ nde atölyede hizmete başlamıştır. Deneyimli personelimizle beraber sektörün ülke genelindeki markalaşmış çözüm ortakları ile birlikte sürekli büyüyen ve gelişen yapısını güçlendirmektedir.

Üretim iyileştirme ve ürün tanımlama sistemleri aracılığıyla daha kurumsal bir yapıya kavuşmuştur, uygun fiyat politikamızla hızlı ve kaliteli bir şekilde zamanında iş teslimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Satış sonrası memnuniyeti önemsemekte ve müşterilerimizin programına göre geri dönüş hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır.

[ Kurumsal TEMAMIZ ]

Şirket Değerlerimiz

Sektörel gelişmelerin sürekli takipçisi olup, Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile emin adımlarla geleceğe koşmak.

Misyonumuz

Tezcanlar Kalite Anlayışı ; Seçkin çalışanlarıyla, Bölgesinde "KALİTE", "GÜVEN" ve "HİZMET ANLAYIŞI" ile itibar gören, sektörünün saygın ve yenilikçi lideri olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimiz ve Kalite Prensiplerimiz Güvenirlilik Yenilikçilik İş Ahlakı Etik Kurallara Saygı İnsana ve Çevreye Saygı Topluma Katkı Her konuda Optimizasyon

Değerlerimiz
[ +]
Çalıştığımız Firma
[ +]
deneyim Yılımız
[ +]
Çalışanlarımız
[ +]
Hizmet Bölgelerimiz
[ Tezcanlar ]

Farkımız

Sosyal Sorumluluk

Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Çevresel Bilinç

Tezcanlar, çevre konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atığa, fiziksel veya kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm unsurları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Projelerinde yer verdiği geniş yeşil alanlar ile daima nefes alan ve aldıran mekanlar yaratma çabasında olan Tezcanlar, sağlıklı toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektiğine inanmaktadır.

Eğitim Bilinci

Sağlıklı bir toplum için eğitimi de olmazsa olmaz olarak gören Tezcanlar, bilinçli toplumların iyi eğitimli gençler tarafından oluşturulacağına inanmakta, katkıda bulunduğu okul ve derslik inşaatlarının yanı sıra, bireysel desteklerle de gençlerin iyi eğitim alması için gerekli duyarlılığı göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk çalışmalarını titizlikle sürdüren Tezcanlar, bu alandaki faaliyetlerini artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir.

[ Tezcanlar ]

Ekibimiz

Kubilay

Kubilay

[ İdari İşler ]
Esra

Esra

[ Satın alma ]
Zekiye

Zekiye

[ Pazarlama ]
Süheyla

Süheyla

[ Muhasebe ]
[ Sizden Gelenler ]

Müşteri Yorumları

"İlgileri için teşekkürler. Çok temiz iş yaptılar."
Nagihan Yılmaz
Beylikdüzü
"İş tesliminden sonra bile ilgilenip sorunumu çözmeye çalıştılar."
Muharrem İçli
Avcılar - İstanbul
"Emeklerinize sağlık. Herşey için çok teşekkür ederim."
Elif Bayaltı
Büyükçekmece
Sohbete Başla
Whatsapp Destek
Whatsapp' dan Yardımcı Olalım